ארגזי שילוט למשאיות

פנו אלינו

כבר מזה כמה שנים שימשו המשאיות הנוסעות בדרכים כמקור מצוין להעברת מסרים ושילוט. הן בשל כיסוי איזור גיאוגרפי נרחב והן בשל גודל השלט . קירות הארגז במשאית יכולים להוות מקור מצוין לשלטי FRAMELESS  מוארים בעלי יכולת החלפת מסרים מהירה וקלה ללא צורך בצוותי התקנה בכל פעם שנרצה להחליף השילוט.

משאית

משאית1

משאית2

 

 

 

 

 

  • ·      הרכבה פשוטה ומקצועית. ללא עיבודים, ללא כיפופים, ללא ריתוכים ובלי אלתורים בשטח.
  • ·      אספקה מידית  מהמלאי,  בציפוי אנודייז
  • ·      נוכל לספק בכל צבעי ה RAL
  • ·      זקוק לפתרון לבד המודפס?: נשמח לעזור.

ומה לגבי התאורה לארגזי השילוט?:

אנחנו בגלובל שואפים להפוך הכל קל ונגיש עבורכם. כמובן שתוכלו לבחור באמצעי התאורה המתאים לכם להארת הארגז, אולם אנו מציעים עבורכם את סרגלי העדשות שלנו מתוצרת CREE , החברה הטובה בעולם לעדשות לד. סוף סוף תוכלו לקבל אפקט אור  אחיד , מרוכז וחזק יותר. והמחיר: הרבה יותר אטרקטיבי. למעשה, בשימוש עם עדשות הלד שלנו במקום הדבקת סרטי לד או הדבקת מאות נורות לד, כפי שהיה נהוג עד כה,  תחסכו הרבה כסף והמון שעות עבודה.

לרשותכם 2 מידות אורך לסרגלי עדשות הלד,  בהתאם לגודל הארגז:

  1.  פס ברוחב 495 ממ בעל 5 עדשות לד כאשר כל עדשת לד 3 ואט. בסה"כ ,פס זה יעניק לנו עוצמת אור של 15 ואט. לשטח ארגז של 1 מטר על חצי מטר, מספיק רק פס עדשות אחד בצד אחד של הארגז. (תמיד כדאי לבחור להניח פס העדשות בחלק הצר של הארגז)
  2. פס ברוחב 360 ממ בעל 5 עדשות לד כאשר כל עדשת לד 3 ואט. גם פס זה ייתן לנו עוצמת הארה של 15 ואט. אולם , במקרה של סרגל  ברוחב 360 ממ, נרוויח צפיפות גדולה יותר למטר, ונוכל להתקין יותר עדשות לשטח קיים ..

עדשות לד

רוצה להתייעץ?  זקוק  להדרכה  בהרכבת הארגז? יש לך פרויקט חדש ואתה זקוק לעזרה טכנית?

פנה אלינו עוד היום , וגם אתה תוכל להרכיב ארגזי תאורה במהירות , בקלות ולפי סטנדרטים אירופאיים !

03-6359708, info@global-lcs.com

להצעת מחיר:

Contact Us