ארגזי תאורה קוביות עמודים

פנו אלינו

בעידן השילוט והתצוגה החכמה, תכיפות המסרים והצורך להילחם על תשומת לב הצרכן, הרי שלא מספיק להשתמש בטכניקות ישנות וידועות מראש.  בשנים האחרונות אנו עדים  למגמה הולכת

וגדלה של יצירתיות ארכיטקטונית ועיצובית המביאה אל הקהל חוויה אחרת.

בעזרת פרופילי  הקוביה נוכל ליצור תצוגות שלמות בעלות עמודים, קוביות מרחפות, שולחנות מוארים, חדרים , קירות ומבני תצוגה משתנים בקלות ובמהירות.

 

559034

בד

unnamed (4)

48 ממ

פרופיל המיועד להרכבת קוביות שילוט מוארות, עמודים, מלבנים, עמודי טוטם, שולחנות מוארים , עמדות דיול ותצוגה, חדרים מוארים ועוד.

24 יח' פינת חיבור    45°  מעלות בקוביה

(3 יח' בפינה ויש 8 פינות בקוב)

 

ברצלונה קופסא

 

  • ·      הרכבה פשוטה ומקצועית. ללא עיבודים, ללא כיפופים, ללא ריתוכים ובלי אלתורים בשטח.
  • ·      אספקה מידית  מהמלאי,  בציפוי אנודייז
  • ·      נוכל לספק בכל צבעי ה RAL
  • ·      זקוק לפתרון לבד המודפס?: נשמח לעזור.

ומה לגבי התאורה לארגזי השילוט?:

אנחנו בגלובל שואפים להפוך הכל קל ונגיש עבורכם. כמובן שתוכלו לבחור באמצעי התאורה המתאים לכם להארת הארגז, אולם אנו מציעים עבורכם את סרגלי העדשות שלנו מתוצרת CREE , החברה הטובה בעולם לעדשות לד. סוף סוף תוכלו לקבל אפקט אור  אחיד , מרוכז וחזק יותר. והמחיר: הרבה יותר אטרקטיבי. למעשה, בשימוש עם עדשות הלד שלנו במקום הדבקת סרטי לד או הדבקת מאות נורות לד, כפי שהיה נהוג עד כה,  תחסכו הרבה כסף והמון שעות עבודה.

לרשותכם 2 מידות אורך לסרגלי עדשות הלד,  בהתאם לגודל הארגז:

  1.  פס ברוחב 495 ממ בעל 5 עדשות לד כאשר כל עדשת לד 3 ואט. בסה"כ ,פס זה יעניק לנו עוצמת אור של 15 ואט. לשטח ארגז של 1 מטר על חצי מטר, מספיק רק פס עדשות אחד בצד אחד של הארגז. (תמיד כדאי לבחור להניח פס העדשות בחלק הצר של הארגז)
  2. פס ברוחב 360 ממ בעל 5 עדשות לד כאשר כל עדשת לד 3 ואט. גם פס זה ייתן לנו עוצמת הארה של 15 ואט. אולם , במקרה של סרגל  ברוחב 360 ממ, נרוויח צפיפות גדולה יותר למטר, ונוכל להתקין יותר עדשות לשטח קיים ..

עדשות לד

רוצה להתייעץ?  זקוק  להדרכה  בהרכבת הארגז? יש לך פרויקט חדש ואתה זקוק לעזרה טכנית?

פנה אלינו עוד היום , וגם אתה תוכל להרכיב ארגזי תאורה במהירות , בקלות ולפי סטנדרטים אירופאיים !

03-6359708, info@global-lcs.com

להצעת מחיר:

Contact Us