התקנה של מערכת סולרית ביתית

פנו אלינו

התקנת מערכת סולרית ביתית באופן עצמאי. רכישת הרכיבים למערכת סולארית והתקנה באמצעות מערכת פרופילי אלומיניום מודולארית המותאמת לתנאי הסביבה והגג שלכם.

כיום יותר ויותר אנשים מודעים להתפתחות הטכנולוגיה הסולרית ומודאגים ממחירי הדלק והחשמל אשר רושמים שיאים חדשים, ותופעת התחממות הגלובלית. הבנת חשיבות ההשקעה בהקמת מערכות לייצור אנרגיה נקייה כבר מזמן עברה למגרש המגזר הפרטי. יותר ויותר בעלי בתים בעולם ובישראל מעוניינים להתקין מערכת סולרית ביתית שתפסיק את תלותם בספקי החשמל ואף תהווה מקור הכנסה נוסף. יחד עם זאת, קיים חסם שמקשה על האדם הפרטי לקבל החלטה ולהטמיע מערכת סולארית ביתית פשוטה עקב העלות הגבוהה, הטכנולוגיה המסובכת והבירוקרטיה אשר גורמות לאנשים להתייאש ולוותר על ההתקנה.

התקנת מערכת סולארית ביתית איננה "מפחידה" כפי שזה נראה במבט הראשון.

רכישת הרכיבים למערכת הסולרית

גלריית פרופילים למערכת סולארית

היום ניתן לרכוש באינטרנט מדריך להתקנת מערכת סולרית ביתית שיסייע בהתקנה וילמד אתכם כיצד לייעל את פעילות המערכת הסולארית. כשלב הבא תוכלו לקנות בארץ מספר רכיבים פשוטים כגון קולטים סולאריים, ממיר מתח, מצבר או סוללה גדולה, פיוז של 12 וולט ובקר טעינה של המצבר. ניתן לרכוש את כל הרכיבים בחנויות חשמל ביתיות ועלותם לא אמורה להיות גבוהה מ10,000 ש"ח.

התקנת המערכת הסולרית

ובכן, נשאר לכם רק להתקין את המערכת הסולארית שלכם, ותוכלו לעשות זאת גם לבד. במדריך תוכלו ללמוד כיצד לחבר את החוטים, איך לפקח על פעילות תקינה של המערכת, לייעל אותה וכו'.

פאנל סולארידבר אחד נותר לכם לפתור, וזה התקנה פשוטה וחכמה של המערכת הסולארית שלכם בהתאם לפריסת הגג של ביתכם, האיזור הגיאוגרפי של ההתקנה, סוג הפנלים שרכשתם וזווית השיפוע. לצורך ההתקנה תזדקקו לקונסטרוקציית אלומיניום למערכת סולארית אשר תוכננה והורכבה במיוחד בשביל הבית שלכם. תוכלו לרכוש פרופילי אלומיניום למערכות סולריות ומתאמים לגגות רעפים במידת הצורך ולהרכיב את הקונסטרוקציה באופן עצמאי. מומלץ לפנות למומחה ולהתאים מערכת פרופילים מודולרית להתקנה קלה ומהירה של המערכת הסולארית הביתית שלכם.

לשאלות וייעוץ לגבי מערכות מודולריות של פרופילי אלומיניום לפנלים סולאריים פנו אלינו>>

להצעת מחיר:

Contact Us