פרגולות מאלומיניום

פנו אלינו

מה היא פרגולת אלומיניום. יתרונות של פרגולות אלומיניום על פרגולות אחרות. ייצור פרגולות אלומיניום לפי הזמנה במגוון רחב של צבעים וגימורים.

פרגולות מאלומיניום גג מאוורר מעל מרפסת, פטיו, חצר או גינה. בדרך כלל היא נסמכת בצידה האחד על קיר הבית ובצידה האחר על עמודים. הפרגולה היא מישור הבנוי מקונסטרוקציה, עליו מחוברים פסים אלכסוניים (סרגלים) אשר נטויים בזוית. צפיפותם של הסרגלים והכיוון שבו הם פתוחים, קובעים את כמות קרינת השמש שתחדור לשטח שמתחת, ובאילו שעות. בדרך כלל מישור הפרגולה נסמך בצידו האחד על קיר הבית ובצידו האחר על עמודים.

פרגולה בלקו-סאן

פרגולת אלומיניום בלקו-סאןפרגולות אלומיניום מודולריות, קלות להרכבה עצמית – פתרון עיצובי ופונקציונלי. כל חלקי הפרגולה ניתנים להרכבה בעזרה מברגה וברגים קודחים בלבד. ללא ריתוכים, ללא חירור, ללא חיתוך. אין צורך במנוף במידה ואתם בקומה עליונה, פרופילי האלומיניום והשדות חזקים אך קלים.

עוד על פרגולת בלקו-סאן >>

סוגי פרגולות

לעתים הפרגולה עצמאית ואז היא נסמכת רק על עמודיה, לפעמים היא נסמכת בין שני קירות או על מסגרת שהוכנה מראש מבטון ואז אין לה עמודים כלל. הרעיון שבפרגולה הוא לייצר גג להצללה אשר בנוסף יהיה אוורירי ולא יהווה מפרש שיצטרך להתמודד עם רוחות חורף חזקות.

פרגולת אלומיניוםפרגולות מעץ

בעבר ועד היום יוצרו פרגולות מעץ. לפרגולות עץ מגרעות רבות: בלאי מהיר של העץ החשוף כל הזמן לפגעי מזג האוויר, גורם לאבדן הגוון והצבע של העץ וכן להתכופפות מחום או מגשם של הקורות והסרגלים, דבר המעוות את כל מבנה הפרגולה, ופוגם קשות במראה שלה. העץ לעתים מתבקע או נסדק. לעתים תוך כדי גם מטפטף שרף עצים על הרצפה שמתחת. כל אלו גורמים לכך שפרגולות מעץ דורשות אחזקה קבועה, הכרוכה בתיקונים ובצביעה כל שנה.

פרגולות מאלומיניום

מתחילת שנת אלפיים, החלו לייצר פרגולות מפרופילי אלומיניום. בניגוד לעץ, לפרגולות אלומיניום יש יתרונות רבים: הוא קל וחזק, לא מחליד, לא דליק וניתן לקבל אותו במספר רב של גוונים וצבעים שאיכותם נשמרת לשנים רבות, בלי כל צורך בתחזוקה.

להצעת מחיר:

Contact Us