קטלוג תאורה

פנו אלינו

מהו הטרנד העיצובי המתאים לכם: קלאסי, טבעי, מינימליסטי או מודרני נקי? תוכלו לשדרג, ליצור אווירה ולהאיר כל חלל בעזרת גופי התאורה של BELLCO. חושקים בצבע מיוחד? נוכל לספק עבורכם גופי תאורה בכל צבעי הקשת.

קטלוג גופי תאורה גלריית תמונות תאורה

גופי תאורה Bellco

גוף תאורה תמונה תאור

טרימלס 7

GL088

גוף תאורה טרימלס 7 גוף תאורה טרימלס בעיצוב עדין בציפוי אנודיז, כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס, פס לד מתחבר בהדבקה לתאורה נסתרת וגלויה למטבחים, מדפים, חדרי ארונות, ריהוט, מדרגות ונישות.

בלקו 7 עם כנפיים

GL079

גוף תאורה טרימלס 7 גוף תאורה טרימלס בעיצוב עדין בציפוי אנודיז, כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס, פס לד מתחבר בהדבקה לתאורה נסתרת וגלויה למטבחים, מדפים, חדרי ארונות, ריהוט, מדרגות ונישות.

שקוע 8

GL008

גוף תאורה שקוע 8 גוף תאורה רוחב עם כנפיים, מגיע קומפלט עם כיסוי פרספקס. מיועד ללדים כשקוע גבס או כשקוע עץ, למטבחים, חדרי ארונות, דלתות הזזה, גבס ועוד כיד הדמיון. גימור אנודייז בקו נקי וחדשני.

בלקו 8 נגרות

GL082

גוף תאורה בלקו 8 נגרות גוף תאורת לד לרהיטים ונגרות. פרופיל תאורה שקוע עם כנפיים לפלטות עץ ופורמייקה לעיצוב תאורה בקו נקי. גוף תאורה Bellco 7 להארת רהיטים, פרטי נגרות, מטבחים, חדרי ארונות, ויטרינות, מדרגות ועוד.

טרימלס 8

GL081

גוף תאורה טרימלס 8 גוף תאורה עוצב במיוחד להשחלת סרט הלד ומהווה פתרון תאורה עיצובי יפהפה למטבחים, תצוגות, ארונות, פרגולות, מדרגות, ועוד כיד הדימיון. אספקה מיידית מהמלאי.

פינתי

GL084

גוף תאורה פינתי גוף תאורה בעל זוית של 45 מעלות, עוצב כך שיאיר כל פינה. מתאים לכל אורך התקרה בחדר, לפינות קירות חדרים, סימוני דרך, מטבחים, מדרגות, ארונות, תצוגות חדרי ישיבות, עיטוף עמודים  ועוד כיד הדמיון.

לד אור

200966

גוף תאורה לד אור גוף תאורה חצי סהר מתכוונן 360 מעלות. מצויין לאוהבים ליצור באור. פס לד מתחבר בהדבקה. ניתן לשימוש בצמוד לקיר, בתליה, הדגשת פינות, תמונות וחפצים, חדרי ארונות, סימון והארה למדרגות, בהעמדה לגובה. 

שקוע מסטר

GL086

גוף תאורה שקוע מסטר גוף לתאורה שקוע בגבס, עץ, זכוכית, תיקרה אקוסטית ועוד. גוף תאורה עם כנפיים בגימור נקי ואחיד. ניתן להתקנת מספר סרטי לד או לד קשיח. מצויין כמקור אור ראשי. פרופיל אלומיניום בציפוי אנודייז, כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס.

טרימלס 40

2001162

גוף תאורה טרימלס 40 גוף תאורה תלוי, חיצוני או צמוד קיר, בעל גימור נקי וחלק, מצוין כמקור אור ראשי. ניתן להתקנת מספר סרטי לד או לד קשיח.

טרימלס מסטר

GL087

גוף תאורה טרימלס מסטר גוף מצויין כמקור אור ראשי ע“י התקנת מספר סרטי לד או לד קשיח. משמש גם כגוף תלוי או צמוד קיר המעניק תאורת חלל במראה נקי ומתוחכם. אלומיניום בציפוי אנודייז, כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס.

סקיני 40 טרימלס

2001168

סקיני40 גוף עדין ודק, בעל מראה הייטק , ללא שוליים, יכול לשמש כגוף תלוי או צמוד קיר. מעולה כגוף תאורה למקור או ראשי או נגיעות אור.

סקיני 60 טרימלס

2000148

3 גוף תאורת לד טרימלס מסדרת Skinny – גופי תאורה דקים במיוחד לתאורת לדים תלויה או צמודת קיר. פרופיל תאורה בציפוי אנודייז מגיע עם כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס, ניתן לאספקה בכל צבעי ה-RAL

סקיני 60 שקוע

2001149

4 גוף תאורת לד בלקו סקיני איכותית עומד בסטנדרטים ישראלים ואירופאיים מחמירים. פרופיל אלומיניום בציפוי אנודייז עם כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס. אספקה בכל צבעי ה-RAL, תחת השגחת מכון התקנים, בצבע אפוקסי בתנור לפי תו תקן.

סקיני 80 טרימלס

200151

2 גוף תאורה ללא שוליים דק במיוחד לתאורת לדים תלויה או צמודת קיר. גוף תאורה בלקו סקיני מצוין להארת חללים כמקור אור ראשי או ליצירת פסי תאורה נקיים "מרחפים" בחלל.

סקיני 80 שקוע

20001150

1 גוף תאורה שקוע עם כנפיים דק במיוחד מסדרת בלקו סקיני. גוף תאורת לד מצוין להארת חללים כמקור אור ראשי או ליצירת פסי תאורה נקיים "מרחפים" בחלל – פתרון עיצובי וחסכוני לתאורה בבית, במשרד או מבנים מסחריים.

אווירה

GL085

גוף תאורה אווירה גוף תאורה מתכוונן שהוא תכשיט בעיצוב יוקרתי המאפשר משחקי אור להארת תיקרה או ריצפה. אור הלד משתקף בעיקול הפרופיל ומעצים את אפקט האור.  גוף תאורה זה ניתן להתקנה על רהיטים, לוחות עץ, קירות גבס, בחדרי מדרגות.

לדריקס

GL089

גוף תאורה לדריקס גוף תאורת לד עצמתי ללא כיסוי לשטיפת קירות, עמדות תצוגה, תמונות ועוד. חלקו העליון של גוף התאורה מצולע לקביעת זווית האור. 

שקוע 30

200927

גוף תאורה שקוע 30 גוף תאורה עדין וצר לנורות T8,T5 או לסרט לד. גימור בקו נקי ואחיד כשקוע בגבס, עץ, זכוכית. פתרון יפהפה להארת חדרי מגורים, חדרי שינה, משרדים, ספריות, חנויות, בתי מלון, מרכזים מסחריים.

נמוך שקוע 60

200928

גוף תאורה שקוע 60 נמוך גוף תאורה שקוע בגבס, עץ, זכוכית, המיועד ל-2 נורות T8,T5 או סרטי לד לקבלת אור חזק יותר. פתרון פרקטי להארת חללים כגון חדרי מגורים, חדרי שינה, משרדים, ספריות, חנויות, בתי מלון, מרכזים מסחריים ועוד. 

גבוה שקוע 60

200969

גוף תאורה שקוע 60 גבוה גוף תאורה שקוע ל-2 נורות T8,T5 או למספר סרטי לד. גוף תאורה זה מאפשר התקנה פנימית של המשנק. גימור בקו נקי ואחיד כשקוע בגבס, עץ, זכוכית ועוד.

טרימלס 60

200951

גוף תאורה טרימלס 60 גוף תאורה תלוי, חיצוני או צמוד קיר, למראה הייטק נקי. מאפשר התקנה פנימית של המשנק. גוף תאורה המיועד ל-2 נורות  T8,T5 או למספר סרטי לד לקבלת אור חזק יותר.

שקוע 80

200981

גוף תאורה שקוע 80 גוף תאורה בעל נוכחות חזקה, מיועד ל-2 נורות T8,T5 או למספר סרטי לד. פרופיל אלומיניום בציפוי אנודייז, כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס. לגוף תאורה זה כיסוי מדרגה. 

טרימלס 80

200982

גוף תאורה טרימלס 80 גוף תאורה המיועד ל-2 נורות  T8,T5 או למספר סרטי לד לקבלת אור חזק. פרופיל פתרון פרקטי ויפהפה להארת מטבחים, חדרי מגורים, חדרי שינה, משרדים, ספריות, חנויות, בתי מלון ועוד. 

פרופיל עגול תעלה אחת

GL4796

light-profile111

פרופיל עגול 40 ממ עם תעלה מובנית לסרט לד וכיסוי פוליקרבונט מותאם. מצוין כמאחז יד, כמוט תליה מאסיבי לאביזרים ולתצוגה בחנויות , כלפיד תאורה ועוד.

לפרופיל זה חבק תפיסה לקיר

פרופיל עגול תעלה כפולה

GL5792

light-profile1112

פרופיל עגול 40 ממ בעל 2 תעלות מובנות לקבלת 2 סרטי לד, אחד מכל צד. מאפשר תאורה דו צדדית. בשימוש כמאחז יד מאיר כלפי החלל וכלפי הקיר . ניתן לשילוב סרטי לד בגוונים שונים לקבלת אפקט אומנותי.

לפרופיל זה חבק תפיסה לקיר.

עיפרון תאורה BELLCO

2001187

עפרון תאורה עגול בקוטר 22 מ"מ, עיצוב SLIM עדין אך בעל יכולת הארה עצומה, עובי החומר מאפשר שימוש בפסי לד בעלי עוצמת אור חזקה במיוחד.
לגוף מסילה מובנית להשחלת חוטי תליה דקיקים מתכווננים מנירוסטה, מעולה ליצירת תאורה מעודנת כמקור אור מרכזי או הדגשת חללים. לחץ כאן להמשך

Bellco Step

20071161

גוף תאורה למדרגות גוף תאורה למדרגות Bellco Step, סף הפרופיל מחוספס למניעת החלקה. פרופיל תאורה מאלומיניום, מצוין גם לתאורת התמצאות בטיחותית, לתאורת חרום בחדרי מדרגות חשוכים, ועוד. 

פרופיל פס דין

2001180

last פרופיל פס דין פותח במיוחד להתקנה על קירות מבלי להשתמש בתקרה , ומסוגל להאיר חלל שלם מהקירות בלבד. פרופיל פס דין זה ,מאיר כלפי מעלה או כלפי מטה לבחירת הלקוח. זוית הפיזור 180 מעלות. באמצעות פרופיל זה נוכל לקבל אפקט אמיתי של חלל נקי. עם עוצמת אור טובה… לחץ כאן להמשך

נסתר חכם BELLCO

2001171

כשמו כן הוא, גוף תאורה נסתר. כלומר, לא רואים את הפרופיל או את סרט הלד , אלא רק חלל ממנו בוקע האור, כנפי הפרופיל מתחברות לגבס, פורמייקה , קרמיקה, טיח, בטון ועוד.
לחץ כאן להמשך

פרופיל מחסום מואר

2001174

פרופיל חוסם פרופיל  מואר, זרוע פתיחה וסגירה למחסומים מוארים, כיסוי פוליקרבונט או כיסוי עדשה מרכזת אור, ניתן לשלוב עם תאורת לד חמה קרה או צבעונית, זהו דור המחר של זרועות מחסום. מצוין לחניות תת קרקעיות , חניות חיצוניות , גידור ועוד. שילוב אופטימלי של משקל הפרופיל עם רמת חוזק גבוהה לשמירה על אריכות חיי מנוע מנוף הזרוע. 

סכין

200994

גוף תאורה סכין פרופיל אלומיניום המשמש להתקנה בקירות גבס, נישות או תיקרות צפות ומאפשר לשלב תאורת לדים ע“י הדבקת פסי הלד בחלק הנסתר או נעיצת נורות במסילות הפרופיל. קצה הפרופיל מעניק גימור חד ונקי. 

אביזרי נעיצה לפרופיל סכין

 200994

אביזרי נעיצה לפרופיל סכין האביזר עם הקוטר הגדול מיועד לנורות QR. האביזרים עם הקוטר הקטן יותר מיועדים לדקרויקה. גוף תאורה פרופיל "סכין" מאפשר לשלב תאורת לדים וגבס, מגדיל את אפשרויות העיצוב ומקנה מראה נקי.

פינה לפרופיל סכין

200994PB

פינה פרופיל סכין פינה מוכנה לפרופיל סכין במידות 10 ס"מ, מאפשרת יצירת תעלות, פירים, ופינות במהירות ובקלות למראה אחיד. 

פרופיל סכין

200994

ניתן לרכוש פרופיל סכין כבר מוטמע בגבס מוכן קומפלט להרכבה. חסכון משמעותי בזמן עבודה וגימור מושלם. 

בלקו פעמון

20038054

בלקו פעמון מאפשר חסכון ענק בזמן התקנה ועלויות הרכבה בשטח. הגוף היחידי המותאם לשילוב פסי סקיני 60 , סקיני 40 מתוצרת BELLCO – קו אפס!

סדרת נרו

 

סדרת פרופילי נרו היא התשובה לפסי תאורה בגימור נקי ללא שוליים. באמצעות פס בליטה מיוחד ניתן למלא את הטיח או הגבס עד קו האפס.

בלקו עגול תעלה אחת

GL4796

image005 גוף תאורה עגול בקוטר 40 מ"מ עם תעלה מובנית ללד, פרופיל אלומיניום בציפוי אנודייז, כיסוי פוליקרבונט ופקקי אלומיניום תואמים. מצוין כמאחז יד, כמוט תלייה לארונות בגדים, מגבות, עציצים, סכו"ם ועוד.

מחבר רצף

 200922

מחבר רצף לגופי תאורה מחבר רצף – מאפשר חיבור נסתר בין פרופיל לפרופיל ליצירת תאורה ארוכה.

כיסוי עדשה

 GL8P2

עדשה

כיסוי עדשה מרכזת אור 40 מעלות, כיסוי עדשה זה מונע מהאור להתפזר ומאפשר לנו למרכז אותו. כך נוכל למרכז האור ולהעצים אותו למרחק גדול יותר. מצוין לשטיפת קירות או להארת חפצים, פינות, או שטחים נקודתית. ניתן להשיג באורכים של 2 מטר.

גוף תאורה

UP& DOWN

 200151

תלוי אפ אנד דאון

גוף תאורה UP&DOWN , תלוי, המאיר מטה וגם כלפי התיקרה. מעניק אפקט של חדר בהיר ומואר יותר. ניתן לקבל באורכים שונים, שנאי נכנס בגוף הפרופיל. להארה אופטימלית של חללים וליצירת אפקט מרווח ומואר. כשהתיקרה מוארת, כל החלל מקבל מראה פתוח ואורירי..
מידות חתך : 90 ממ גובה, 60 ממ רוחב.

גוף תאורה UP&SIDE

 200150

אפסייד מידות

גוף תאורה יפיהפה, ומרהיב, דו מימדי , המאיר גם למטה כלפי הראי, שולחן העבודה ועוד, וגם קדימה לחלל החדר. פתרון מצוין לחללי אמבט. מעניק אור לפעילות האיפורגילוח במקלחת וגם אור לחלל החדר. פתרון מושלם ל-2 מקורות אור חופפים. יש מקום לשנאי בתוך הגוף.כבר לא צריך להעמיס את חדר הרחצה בכמה גופים שונים. גוף אחד, בעל מראה חכם ועיצוב חדשני, זה הסוד.

להמחשה לחץ כאן

בלקו D3 תלת מימד

 200160

תלת מימד מידות

גוף תאורה תלת מימד, מפיץ אור 3 כיוונים, מעלה, מטה וקדימה. גוף ייחודי מרהיב ביופיו. רוצים הארה אופטימלית? זה הגוף עבורכם.

חבק לתליה

 1188

חוטי תליה

 GLP28

 

להצעת מחיר:

Contact Us