אלומיניום ורכבים: שימוש בפרופילים, תיקון פחחות ועוד

ברור לחלוטין כי אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם הפופולאריים והשימושיים ביותר בעולם הרכב. יותר ויותר יצרנים הופכים את הרכבים שלהם לבעלי אחוז גבוה של אלומיניום בשל סיבות רבות כמו בטיחות גבוהה יותר, עמידות רבה יותר, נוחות העבודה עם אלומיניום ועוד.
חשוב לדעת כי אלומיניום הוא גם חומר גמיש יותר מברזל, ולכן כאשר עובדים איתו דרושה מומחיות רבה וניסיון מקצועי. לכן, אם אתם זקוקים לעבודות תיקון פחחות ותיקוני אלומיניום שונים ברכב חשוב מאוד לפנות אל חברה מתמחה בתחום אשר מבינה בתחום היטב ויש לה מספיק ניסיון בכדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

היתרונות בבניית שלדת רכב מאלומיניום

אחד היתרונות המהותיים מאוד בבניה של שלדת רכבים מאלומיניום הוא ללא ספק הבטיחות. חלקי האלומיניום הופכים את הרכב להרבה יותר בטיחותי במקרה של תאונה, שכן מדובר בחומר אלסטי יותר ולכן הוא מפזר את עצמת המכה בעת תאונה וכך שומר בצורה טובה יותר על יושבי הרכב.
בנוסף, רכב אשר בנוי משלדת אלומיניום הוא רכב קל יותר, וכך הוא מעניק נוחות רבה יותר בנסיעה ויכולת לשלוט טוב יותר על הרכב, מה שיכול להיות מציל חיים ממש במקרים של איבוד שליטה אשר יכולה לגרום לתאונה קשה.
ואם כל זה לא מספיק, השימוש באלומיניום יכול להוזיל מאוד את עלויות הייצור שכן מדובר בחומר זול יותר, ובנוסף שימוש באלומיניום מקטין את מספר החלקים הנדרשים כך שייצור הרכב פחות מורכב.
אלו הסיבות לכך שהיום ניתן לראות יותר ויותר יצרנים אשר עוברים לשימוש באלומיניום בייצור הרכבים.
לכן לפני שאתם רוכשים רכב כדאי שתדעו ממה בדיוק הוא עשוי, זה ישפיע מאוד על הרכישה שלכם ועל השימוש העתידי ברכב, וכן אם מדובר ברכב מיד שניה הזקוק לעבודת תיקון פחחות זהו עוד דבר שאתם חייבים לקחת בחשבון.

כיצד מבוצעים תיקוני פחחות לאלומיניום?

כפי שכבר ציינו בתחילת המאמר, תיקון פחחות באלומיניום הינם תיקונים שחייבים להתבצע על ידי מומחים בתחום, אנשי מקצוע שיש להם הבנה בחומר האלומיניום ויכולים לבצע את התיקון תוך הבנה עמוקה במורכבות של החומר ובצורת העבודה איתו.
כאשר מדובר בתיקוני פחחות מדובר במגוון רחב של תיקונים אפשריים – מתיקוני שריטות שונות, דרך צביעה ועד החלפה מלאה של חלקי פחחות שונים ברכב.
שימו לב – כאשר מדובר בשריטה ברכב, יש להבדיל בין שריטה אשר פגעה בצבע בלבד, ואז התיקון הוא זול יחסית, ובין שריטה אשר גרמה לפגיעה בפח עצמו, מה שמעלה את המחיר של התיקון בצורה משמעותית. בנוסף, אם אתם זקוקים להחלפה מלאה של חלק שימו לב האם מדובר בחלק מקורי חדש או מיד שניה, או בחלק לא מקורי, לכל אחד מהם יהיה מחיר שונה ויש לשקול זאת היטב.
 
הצטרפו למועדון
התקשרו אלינו: 03-6359708
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
    

 
הצהרת נגישותמפת אתרהצטרפות אל מועדון הלקוחות