כיצד מפתחים פרופיל אלומיניום?

חקירה של פרופיל אלומיניום חדש, תהליך פיתוח פרופילים – אפיון הפרופיל, בחירת סגסוגת האלומיניום, תכנון וייצור המטריצה, הכנת הדגם, ייצור הפרופיל ועיבודו.

אני רוצה לפתח פרופיל אלומיניום משלי, אני יודע מה אני רוצה אבל לא יודע כיצד להוציא אותו לפועל. כאן אנו נכנסים לתמונה בהתאם למודל שפיתחנו על מנת לעזור לך הלקוח למקסם את מירב הנתונים לקבלת פרופיל אלומיניום מקצועי: 

אפיון פרופיל אלומניום

בשלב הראשוני אנו חוקרים מה ייעודו של הפרופיל, מה יהא תפקידו הפונקציונאלי, באילו עומסים יהא עליו לעמוד, מה דרישות הישרות והטולרנסיות שלו, מה טיב פני השטח הרצוי וכו. שלב ב': בחירת סגסוגת האלומיניום. 

בחירת סגסוגת האלומיניום

בשלב זה אנו מייעצים ללקוח מהי סגסוגת האלומיניום המתאימה ביותר לדרישותיו. למשל, כאשר ישנם לחצים ועומסים גבוהים על הפרופיל לעיתים כדאי לייצרו מנתך 6061 או לחילופין, כאשר דרישת טיב פני השטח מקבלת עדיפות הרי שמומלץ ייצור מנתך 6063 אשר מקבל ציפוי אנודייז טוב יותר. כמובן שישנן סגסוגות אלומיניום נוספות אשר לעיתים יתאימו יותר. 

הכנת שרטוט הפרופיל לייצור הטבע

בשלב זה אנו מכינים שרטוט מפורט הכולל כל המידות וכל הטולרנטיות לפרופיל. השרטוט יכיל הגדרות וסימון טיב פני השטח, נתונים כגון היקף ומשקל הפרופיל למטר, מספר היציאות לטבע, סגסוגת האלומיניום, ואופן הציפוי. בשלב זה יש להתחשב בכל האביזרים האמורים להתחבר עם הפרופיל באם ישנם. למשל:, ברגים, פקקים, פרופילים אחרים וכ"ו, זאת על מנת לוודא התאמה מלאה בין כל החלקים. 

הכנת הטבע

בשלב זה אנו מייצרים את הטבע עבור הפרופיל, הטבע למעשה עשוי מגוש פלדה אשר עובד לצורת הפרופיל ודרכו יזרום גוש האלומיניום (הבילט). תהליך ייצור הטבע ורמת המקצועיות בהכנתה ישפיע ישירות על איכות הפרופיל, טיב פני השטח שלו ועמידתו בטולרנסים הדרושים. 

אישור דגמי פרופיל האלומיניום

בשלב זה אנו נגיש לך דגמים לאישור. בדרך כלל 1-2 מטר. בשלב זה עוד ניתן לבצע שינויים מינוריים ע"ג הפרופיל אולם עם אישור הדגמים הטבע עובר לתהליך של חיסום ואז לא ניתן לבצע שינויים. 

ייצור פרופילי האלומיניום ועיבודם

בשלב זה כמובן אנו מייצרים עבורך את הכמות המבוקשת, נבצע ציפוי אנודייז או צבע (או במקרים של תעשיות בטחוניות ייתכנו סוגי פסיבציה שונים).

פרק הזמן החל מהשלב הראשון עד הוצאת פרופיל חדש ייחודי עבורך בדרך כלל אורך כ-4 שבועות. נראה מסובך? אל חשש, אנו נלווה אותך לאורך כל הדרך, כל מה שעלייך לעשות זה לקרוא לנו, אנחנו נעשה את כל השאר.

 
הצטרפו למועדון
התקשרו אלינו: 03-6359708
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
    

 
הצהרת נגישותמפת אתרהצטרפות אל מועדון הלקוחות