מתקני תצוגה בבית עסק שלכם

בלי ששמתם לב, בבית העסק שלכם יש לא מעט מתקני תצוגה שמוסיפים לנראות בית העסק בכללותו, ותורמים לכם רבות מבחינה פונקציונאלית. מתקני התצוגה לעתים נתפסים בדיוק מאותם דברים שברור מאליו כאילו ותמיד היו שם, אך מאחוריהם עומד תכנון ועיצוב קפדני ושימוש בחומרים שונים על מנת להבטיח לכם תוצרים נפלאים – גם מבחינת השימוש בהם וגם מבחינת הנראות שלהם.
האם יצא לכם פעם לחשוב ממה מורכבים מתקני תצוגה ואיך הם תורמים לבית העסק שלכם? מרבית מתקני התצוגה כיום מגיעים כשהם מיוצרים משלושה חומרים עיקריים: אלומיניום, פרספקס ופי וי סי. אז מה הם החומרים ואיפה עוד ניתן לראות את המתקנים מלבד המשרד או החנות שלכם?

חומר הפרספקס

הפרספקס ידוע גם בשמו "זכוכית אקרילית", ועושים בו כיום שימוש נרחב ולא רק במתקני התצוגה השונים. לא בכדי השימוש בפרספקס הינו נרחב וזאת מאחר והוא נמצא כחסין מנזקי מזג האוויר, הוא קל הרבה יותר מזכוכית ופחות שביר ממנה והשקיפות דרכו היא מרבית. כמו כן, ניתן לעשות שימוש בפרספקס גם בתעשיית המזון – כך שאכן מדובר על שימוש נרחב בחומר זה.

מתקני התצוגה מהפי וי סי

הפי וי סי נחשב לפלסטיק וגם בו עושים שימוש נרחב מאד גם לטובת שימושים פרטיים וגם לטובת אלו התעשיתיים. המחיר שלו הינו זול לעומת חומרים אחרים בהם עושים שימוש בתעשייה, כך שהעבודה איתו משתלמת גם למפעלים וגם לאלו שלבסוף רוכשים את המוצרים מהחומר. החומר חסין בפני מים ולחות ואף ידוע ככזה המבודד זרמים חשמליים. חשוב לדעת כי עם חומר זה יש המלצה שלא לחשוף אותו אל טמפרטורות גבוהות. עבור מתקני תצוגה במשרדים וחנויות הרי שאין כל הגבלה לשימוש איתו.

מתקני התצוגה מאלומיניום

חומר נוסף בו עושים שימוש לטובת ייצור מתקני התצוגה הוא אלומיניום. בעוד חנויות שונות לרבות חנויות הבגדים עושות שימוש בפרספקס ובסוגים שונים של פלסטיק, את מתקני התצוגה מאלומיניום ניתן לראות במשרדים גדולים מאחר והם משדרים נראות יוקרתית יותר, רצינית יותר ופורמלית יותר. גם במבואת הכניסה אל המשרדים וגם בתוכם ניתן להבחין במתקני התצוגה השונים מחומר האלומיניום קל המשקל.

אילו מתקני תצוגה קיימים?

את מתקני התצוגה ניתן לראות בכל מקום במרחב והשימוש שעושים בהם נרחב גם הוא. מתקני התצוגה משנים את פניהם ומתאימים את עצמם אל הלקוחות ואל הצרכים המשתנים. כך לדוגמא, ניתן לראות מתקני תצוגה המשמשים כתאי אחסון לדפי מידע שונים במרכזי שירות. כמו כן, ישנם מתקני התצוגה בהם עושים שימוש לטובת פרסום מודעות שונות, וישנם גם מתקני התצוגה הניצבים בפתח חנויות שונות לטובת הכוונת קהל הלקוחות. מתקן התצוגה תורם לכם גם נראותית וגם פונקציונאלית, כך שהשימוש בו מטיב גם איתכם וגם עם קהל הלקוחות שלכם.

 
הצטרפו למועדון
התקשרו אלינו: 03-6359708
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
    

 
הצהרת נגישותמפת אתרהצטרפות אל מועדון הלקוחות