הכירו את המוצר שיהפוך את המרפסת שלכם לפיסת גן עדן

השקעתם הרבה בבית שלכם – בעיצוב הפנים והחוץ, במטבח, בגינה ובריהוט. יש לכם בית שאתם מתגאים בו ואוהבים אותו וכעת רק נותר להשקיע באחת הפינות הכי חשובות בו – המרפסת. מרפסת נוחה ונעימה מעלה לא רק את ערך הבית שלכם אלא גם את איכות החיים שלכם. היא מאפשרת הפסקות התאווררות פסטורליות ואירוח באווירה פתוחה וקלילה. 
אחת ההשקעות הכי מוצלחות עבור מרפסת ארץ ישראלית היא פרגולה איכותית. הפרגולות מאלומיניום של גלובל אל.סי.אס מתאפיינות גם בעיצוב מרהיב ויוקרתי שתורם לעיצוב הכללי של הבית ומעניק למרפסת אלגנטיות משל עצמה, וגם במודולריות נוחה להרכבה עצמית. הפרגולות בנויות באופן שההתקנה שלהן יכולה להיעשות בשיטת DIY כלומר, אתם לא חייבים לקרוא לאיש מקצוע על-מנת שיבצע פעולות מסובכות ויקרות. אתם יכולים להתקין את הפרגולות בעצמכם, בתהליך פשוט וקליל באמצעות מברגה ביתית ומברגים קודחים בלבד. בסיום התהליך, תוכלו להיות גאים ולדעת שתרמתם במו ידיכם למראה הנאה של הבית ולעובדה כי ניתן לשהות בכל חלק בו, מתי שרק רוצים.

פרגולות מאלומיניום ישמשו אתכם במשך כל השנה

פרגולות מאלומיניום משמשות את יושבי הבית בכל עונה ובכל מזג אוויר, מה שהופך את ההשקעה בהן למשתלמת. ניתן להתקין אותן במרפסת ולהמשיך ליהנות מהישיבה והאירוח בה בכל מזג אוויר. בקיץ, הן מאפשרות ליושבי המרפסת ליהנות מהצללה נעימה מעליהם וכך ניתן לבלות שעות באוויר הפתוח ללא התחושה הלא נעימה של ישיבה בשמש קופחת. בחורף, כאשר יורד בחוץ גשם, הן מגינות על מי שנמצא במרפסת ועל הריצוף בה, וכמובן שישנה אפשרות לסגור אותן בימים בהם אין בהן שימוש וצורך.
הפרגולות של חברת גלובל אל.סי.אס מיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ולכן מגלות עמידות גבוהה לנוכח כל סוג של אקלים. גם שמש חזקה וגם מזג אוויר סוער הכולל גשם וברד אינם פוגעים בפרגולה וגורמים לה לבלאי מואץ ואתם יכולים ליהנות מהשקעה חד פעמית לשנים רבות עבור הבית שלכם.

באיזה בית כדאי להתקין פרגולה?

פרגולה היא השדרוג האולטימטיבי עבור המרפסת או החצר שלכם והיא מושלמת עבור דירות גן ובתים פרטיים. אם יש לכם גינה, בריכה או מתקני ברביקיו, נעים להצליל אותם על-מנת ליצור אזור אכילה או מנוחה מהשחייה. 
רצוי להקדיש מחשבה לסוג הפרגולה שמזמינים, על-מנת שתשתלב בצורה הרמונית עם העיצוב של שאר הבית, החצר והגינה. אמנם מדובר על חלק חיצוני, אך הוא צריך לתת תחושה כי הוא חלק בלתי נפרד מהבית.
עוד יתרון של פרגולות מאלומיניום הוא שהמודולריות שלהן מאפשרת לכם לבחור את הצורה בה יונחו. הן יכולות להיות חלק מקירוי, פלטות בגג שנתמך על 4 עמודים או חלק מגג "תלוי". בכל מקרה, בחברת גלובל אל.סי.אס תוכלו לרכוש חלקי פרגולה איכותית מבית בלקו-סאן ולהתקין אותם בהתאם לחזון שלכם.

 
הצטרפו למועדון
התקשרו אלינו: 03-6359708
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
    

 
מפת אתר פרגולות אלומיניום