פרגולות אלומיניום- עדיף על פרגולה חשמלית

חשמלית, נאספת, מתכווננת, מתקפלת – עולם הפרגולות מתפתח ומתרחב מיום ליום ונעשה מורכב למדי עבור האדם הפרטי שבסך הכל רוצה לקבל קצת צל במרפסת של דירתו. בעת תכנון הפרגולה, חשוב ללמוד על ההבדלים בין סוגי הפרגולות השונים הקיימים בשוק, על מנת לבצע החלטה נכונה ומדויקת אשר תוכיח את עצמה לאורך זמן.

רבים נוטים "להתפתות" להצעות שיווקיות הנשמעות אטרקטיביות בלי להבין לעומק את החסרונות של המוצר. כדי לסייע לכם בהחלטה, נשרטט בפניכם את ההבדלים בין פרגולה קבועה בהרכבה עצמית מול פרגולה חשמלית על פי מספר פרמטרים חשובים.

פרגולות חשמליות

ההבדל העיקרי בין פרגולות חשמליות לקבועות הוא היכולת של הפרגולה החשמלית לשנות את צורתה ואת זווית הרפפות כדי לאפשר הגנה מקרני השמש בשעות שונות של היום ובעונות שונות בהתאם לרצון המשתמשים: לשנות זויות, לפתוח ולסגור את הפרגולה כמה ואיך שבא לנו.

כל זה נשמע מצוין, ואילו צריך להבין, שפרגולה מורכבת ומתוחכמת היא למעשה מכונה שלמה עם מנוע חשמלי ורכיבים שעובדים ונשחקים והמשמעות של רכישת פרגולה חשמלית לבית היא שיש לקחת בחשבון דברים שאולי לא חשבתם עליהם קודם.
 

הרכבת הפרגולה

תהליך ההרכבה של פרגולה חשמלית מורכב ודורש זמן, סיוע טכני של איש מקצוע וציוד מקצועי. בזמן התקנת הפרגולה החשמלית אתם עלולים להיתקל בכשלים שונים ותקלות במערכת החשמל.

לעומת זאת, הרכבת פרגולת אלומיניום קבועה מהווה תהליך קל, נוח ופשוט. ההתקנה לא דורשת ידע טכני מקצועי או מאמץ לוגיסטי. ניתן להרכיב את הפרגולה לבד. לאחר הזמנת המוצר, הלקוח מקל קיט מוכן עד לבית אשר מכיל את כל החלקים המודולריים, הנדרשים להתקנה. את החלקים ניתן להרכיב בקלות ובמהירות, בעזרת ציוד בסיסי ללא צורך בפעולות מורכבות כגון ריתוכים, חירור וחיתוך.

התחזוקה

הבחירה בפרגולה חשמלית תדרוש מכם תחזוקה קבועה. מכוון שמדובר במוצר מורכב ופעיל, תצטרכו להשקיע זמן יקר בתחזוקתו ובנושא הבטיחות, לבדוק את תקינות האבזור, לדאוג להתאמה למערך החשמל ובתיקונים תקופתיים. ייתכן כי ייווצר הצורך בעזרתו של איש מקצוע, גם בתוספת עלות.

בניגוד לפרגולה חשמלית, פרגולת אלומיניום קבועה מהווה מוצר שאינו דורש פעולות תחזוקה. המרכיבים של הפרגולה קבועים ויציבים, אינם כרוכים בחיבורים מורכבים למערכות החשמל. בזכות פרופילי האלומיניום העמידים לקורוזיה, לא תידרשו לבצע צביעה נגד החלודה או חידוש המרכיבים.
 
 
 

התקציב

עלות המוצר מהווה אחד השיקולים החשובים בבחירת הפרגולה. הפרגולות החשמליות יקרות פי כמה מהפרגולות הקבועות, ובצדק – זהו מוצר מורכב שהושקעו בו מאמצים רבים של פיתוח ותכנון, הוא כולל בתוכו מגוון רכיבים ואביזרים מסוגים שונים, התקנתו ותחזוקתו מתבצעת על ידי אנשי מקצוע.

כאשר התקציב שלכם מוגבל כדאי מאוד לבדוק מה באמת חשוב לכם בפרגולה שלה אתם זקוקים. ייתכן שהפתרון הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים ואין צורך לעשות חור גדול בכיס בשביל לשבת על כוס קפה אחר הצהריים במרפסת או בחצר הבית.

פרגולות אלומיניום בהרכבה עצמית הן פתרון ההצללה המשתלם ביותר בין כל סוגי הפרגולות הקיימות כיום בשוק ולרוב אפקטיבי לא פחות מהפרגולות המורכבות והמתוחכמות. תבדקו ותראו בעצמכם.
 
הצטרפו למועדון
התקשרו אלינו: 03-6359708
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
    

 
מפת אתר פרגולות אלומיניום