ארגזי שילוט מאירים מאלומיניום

שילוט היא דרך פרסום המוכרת לכולם. אך אם בעבר היו נוהגים לשים שלטים סולידיים מעל חנויות בגדים ומכולות. כיום משתמשים בשלטי ענק שחלקם מגיעים עד לגובה של בניין רב קומות. שלטים אחרים יוצאים מהמסגרת ומושכים את עיני הנהגים בזמן הנסיעה בנתיבי איילון. למרות אמצעי הפרסום הנפוץ והוותיק הזה, תחום השילוט אכן משתנה משנה לשנה. 

ארגזי שילוט וארגזי תאורה

אחת הדוגמאות הבולטות בתחום זה היא שימוש בשילוט הכולל תאורה. יש לו שם מקביל – ארגזי תאורה. בניגוד לשילוט המסורתי הפונה ללקוחות חדשים, ארגזי תאורה שיש להם שימוש גם ובתערוכות, לוקח את השימוש בשילוט צעד אחד קדימה. היכולת להשתמש בארגזי תאורה  הכוללים שילוט מואר ומעוצב במיוחד יכולה למשוך את העניים ואף לגרום להם לשאול, איך הם עשו את זה. חברת גלובל מתמחה בייצור ארגזי תאורה אשר משלבים אור, אלומיניום ביצירתיות רבה. ארגזי תאורה יכולים להגיע במספר גדלים שונים ובהתאם לכך ניתן להזמין שילוט שיהיה נייד וקומפקטי.  שילוט מותאם מאפשר נסיעה לכנסים רחוקים ונסיעות לחו"ל.
ארגזי שילוט כפי שצוין קודם לכן יכולים להגיע לגדלים שונים וצורות שונות, ניתן לשלב ארגזים דו צדדים, מעוגלים או מרובעים ולשלב בתוכם תאורה בגוונים שונים. 

איפה נעוץ הקסם האמיתי של השילוט?

הקסם של ארגזי שילוט נעוץ בפרופילים גמישים המיוצרים בגלובל מהמתכת אלומיניום. פרופילים אלו קלים מאוד, ניתנים לייצור בזוויות שונות: מעגליים, פרופילים בזוית ישרה ועד פרופילים בצורת קוביה או כדור. על הפרופילים ניתן להניח פסי לד צבעוניים שמאפשרים תצוגה מרשימה מהחלק האחורי של הפוסטרים. השילוב הנכון בין תאורה, פרופילי אלומיניום ופוסטרים ייחודים יוצרים את ארגזי התאורה המצויינים של חברת גלובל אלומיניום.

שילוט מאיר וחברות הסלולר הגדולות

החברות אשר מגלגלות מיליונים של דולרים בכל שנה ושנה הם חברות המייצרות טלפונים סלולרים כדוגמאת סאמסונג, אפל ועוד. בכל השקה של מכשיר סלולרי או דיגטלי חדש הן משתמשות במסכי ענק כדאי להקרין את המצגת שהם הכינו על המכשירים החדשים. אך בנוסף למסכי ענק ישנו שימוש בגופי תאורה המשולבים בתוך סטנדים מעוצבים. השימוש הנכון בין דיגטלי ווירטואלי למוצרים מוחשיים בחברות, מאפשר תאורה ותצוגה מרשימה ללקוח החדש.
 
לסיכום
עולם השילוט הוא רחב מאוד וכולל בחובו שילוט מואר, שילוט לכנסים, שלטי פח, מסכי פרסום ענקיים. אך ברגע האמת ייצור איכותי של שילוט מותאם יהפוך את התצוגה הסטנדרטית לסנציה אמיתית.

 
הצטרפו למועדון
התקשרו אלינו: 03-6359708
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
    

 
מפת אתר שילוט וארגזי תאורה