מבחר ארגזי תאורה

פתרון נהדר קל פשוט ומעוצב לשלטים חד צדדיים, דו צדדיים, שלטים מוארים – ארגזי תאורה, שילוט תצוגה, ציוד תערוכות מושלם, מחיצות, תחליף עמיד ל ROLL UP ועוד. מערכת מצוינת גם עבור שלטי ענק, שלטים מכופפים ועוד.

יישומים

  • תצוגה לקירות פנימיים: תמונות, חיפויי קיר דקורטיביים ע"י תצוגה אופקית, אנכית, פסיפס תמונות, פרסום ועוד.
  • תצוגת מחיצות חד צדדית: זהו מקדם מכירות חזק ועוצמתי במיוחד. מתאים לשילוט דינאמי עם אפשרות החלפת מסרים במקום, מעולה לקירות תערוכה אולמות תצוגה וכנסים.
  • מערכת תצוגה לשילוט משאיות: נראות מדהימה, תמונה רציפה – אינה מורכבת מחלקים, ניתן להחלפה במהירות – חילוף מסרים מהיר ללא צורך בקילוף מדבקות ישנות. אין חשש לקילוף ובלאי מדבקות.
  • מערכת לתקרה מוארת: ניתן ליצור באמצעות הפרופילים הנ"ל תקרה מוארת יפהפיה באולמות, משרדים, איזורי קבלה, מסעדות ועוד ע"י התקנה שקועה, צמודת תיקרה או תלויה.
 
5 סוגי מסגרות בסיסיות
  • ארגז לשילוט בעומק של 18 מ"מ, מק"ט 559022: ארגז חד צדדי, מצוין כתחליף "רול אפ" לתצוגות מאחר וניתן לפירוק והרכבה בקלות רבה. אם נרצה להעביר תצוגה לחו"ל, נוכל להשתמש במוטות של 1 מטר בלבד ואז לחבר אותם במקום התצוגה עם אביזר הארכה מיוחד וליצור מעמד חזק ועמיד.
  • ארגז לשילוט בעומק של 30 מ"מ, מק"ט 559027: מצוין לשילוט כקיר עומד או מחיצה נשענת על קיר. ניתן להשתמש בה גם לתערוכות. פתרון מצוין למי שמתכוון להחליף התצוגה בתכיפות. המסגרת לשילוט ניתנת להעמדה ע"י בסיס האחיזה בעל רגל שטוחה או ע"י רגלי הבומרנג.
  • ארגז לשילוט בעומק של 48 מ"מ, מק"ט 559023 DOUBLE SIZE: ארגז דו צדדי. כלומר, 2 תמונות באותו שילוט משני צידי המסגרת. ניתן להאיר המסגרת ע"י הפרדת האמצע ע"י לוח פח , או פרספקס ואז להתקין לדים. המסגרת לשילוט ניתנת להעמדה ע"י בסיס האחיזה בעל רגל שטוחה או ע"י רגלי הבומרנג.
  • ארגז לשילוט בעומק של 60 מ"מ, מק"ט 559025: מסגרת קלאסית עבור ארגזי תאורה לשילוט. בגב המסגרת פח או אלוקובונד בהתאם לבחירת הלקוח, ואז ניתן להתקין תאורת הלד באמצעות סרטי לד או נורות לד ,בהתאם לדרישות המוצר.
  • ארגז לשילוט בעומק של 100 מ"מ, מק"ט 559024: מסגרת רחבה, חד צדית מיועדת לארגזי תאורה מוארים גדולים במיוחד, ניתן ליצור גם מפתחי ענק. בגב המסגרת פח או אלוקובונד ואז ניתן להתקין התאורה הרצויה – נורות או סרטי לד.
 
תאורת הארגזים
מובן שתוכלו לבחור באמצעי ההארה המתאים לכם אולם, אנו ממליצים להשתמש בעדשות לד אשר מעניקות אפקט אור מרוכז וחזק יותר , קלות להרכבה ועלותן כדאית יותר: נוכל לספק עבורכם  גם את תאורת הלדים לארגזי התאורה בשני אופנים:
פס ברוחב 495 ממ בעל 5 עדשות לד כאשר כל עדשת לד 3 ואט. סה"כ פס זה יעניק לנו עוצמת או של 15 ואט. לשטח ארגז של 1 מטר על חצי מטר, מספיק רק פס עדשות אחד בצד אחד של הארגז. (תמיד כדאי לבחור להניח פס העדשות בחלק הצר של הארגז) העדשות באיכות מעולה מהטובות בעולם, מתוצרת CREE.
פס ברוחב 360 ממ בעל 5 עדשות לד כאשר כל עדשת לד 3 ואט. גם פס זה ייתן לנו עוצמת הארה של 15 ואט. אולם , במקרה של פח ברוחב 360 ממ, נרוויח צפיפות גדולה יותר למטר, ונוכל להתקין יותר עדשות לשטח קיים. 
 
 
פנה אלינו עוד היום בטלפון 03-6359708 או במייל info@global-lcs.com 
 
 
מפת אתר שילוט וארגזי תאורה